W dniu 24 marca 2021 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie odbyło się rozstrzygnięcie X edycji konkursu dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem „Kreator Mody”. Motywem przewodnim tegorocznej edycji był „Cygański Tabor”. Celem konkursu było umożliwienie młodym utalentowanym uczniom rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności w kierunku stylizacji i kreowania mody. Aby wziąć udział
w konkursie należało wykonać projekty ubioru. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 100 uczniów szkół podstawowych.
W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Miło nam poinformować, że Milena Rudy- uczennica klasy 5 uzyskała wyróżnienie w tym konkursie. Warto podkreślić sukces Mileny, gdyż konkurencja była ogromna. Brawo Milena!

Gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów!

Prezentujemy najpiękniejsze projekty wykonane przez uczennice klasy 5 z naszej szkoły, które wzięły udział w konkursie: Mileny Rudy, Marysi Kucharskiej i Mileny Jajugi.

Recommended Posts