6 lutego 2020 roku odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Impreza dla dzieci z klas IV, V, VI, VII, VIII rozpoczęła się o godzinie 15:00, a zakończyła o 19:00. Frekwencja była naprawdę wysoka. Uczniowie tańczyli na głównym korytarzu do piosenek puszczanych przez szkolnego dj’a Dawida Barana. W jednej z sal, która została specjalnie przygotowana na tę okazję, czekał poczęstunek dla dzieci przygotowany przez rodziców. Zabawa, na którą ci młodsi, jak i starsi uczniowie nie mogli się doczekać, była wyśmienita i urozmaicona przez różne znane grupowe tańce np.: świetnie znaną dzieciom „belgijkę” czy „kaczuszki”.  Wspaniały klimat podczas tańca robiły przygotowane przez rodziców efekty specjalne  w postaci kolorowych światełek. Nauczyciele pilnowali bezpieczeństwa uczniów podczas całej imprezy, która przebiegła bez zakłóceń i w dobrej atmosferze.