26.06.2020 roku zakończyliśmy rok szkolny, który był inny niż wszystkie poprzednie ze względu na to, że przyszło nam się uczyć w nietypowych warunkach.Zupełnie inaczej wyglądał też odbiór świadectw. Uczniowie w maseczkach, o wyznaczonych godzinach otrzymywali dokumenty, będące potwierdzeniem ich całorocznej pracy. Część uczniów ma szczególne powody do dumy, ponieważ udało się im wypracować wysoką średnią ocen, która upoważniała ich do otrzymania świadectwa z wyróżnieniem i nagrody ufundowanej przez Radę Rodziców. Najwyższe średnie i pasek na świadectwie uzyskali (kolejność alfabetyczna):
w klasie 4:

• Maria Kucharska,
  • Maksymilian Kut,
  • Milena Rudy,
  • Patrycja Sopata,
  • Jan Trznadel,

w klasie 5:

• Anna Borsuk,
  • Jakub Prokopik,

w klasie 6:

• Magdalena Gazda,
  • Oliwia Zanik,

w klasie 7:

• Martyna Pudło.

Serdecznie gratulujemy wyników tym najlepszym, ale również wszystkim tym, którzy odnieśli swoje drobne sukcesy, pracując na miarę swoich możliwości.

Zakończenie roku szkolnego, to również pożegnanie ośmioklasistów, którym życzymy mądrych wyborów szkół ponadpodstawowych, takich, które spełnią ich marzenia i oczekiwania, rozwiną ich zainteresowania i talenty, pozwolą na dobry start w dorosłe życie.

Życzymy udanych wakacji.